ESL i założenie konta

FuSsyEater stworzył poradnik dla początkujących. Za jego zgodą zamieszczam go tutaj (i tak wiem, na blogu Dom1na też jest).
Chcesz zacząć przygodę z ESL? Oto poradnik:

Zapewne każdy z was chciałby zostać graczem ESL i wygrywać masę golda czy troszkę pieniędzy, ale nie wie jak się za to zabrać. To nie jest jakaś filozofia – wystarczą chęci i trochę skilla! Mi osobiście udało się wyfarmić około 200 000 złota. Gram na ESLu już 2 lata i chciałbym tutaj podzielić się swoimi poradami dotyczących turniejów czy samej strony. Moim zdaniem nie musimy być jakimiś „koxami” na randomach, nie przyda nam sie XXXX wn8, ale wiadomo znajomość mechaniki gry jest obowiązkowa!

Czego potrzebujemy żeby zacząć swoją zabawę na ESLu:

– odrobinę poświęcenia (wolny czas)
– system Windows 7/8/8.1
– odpowiednie pojazdy (głównie ósemki, ale zdarzają się turnieje na innych tierach np. polskie co tygodniowe walki na X)

Na ESLu dostępne są takie formaty jak: 1vs1, 3vs3, 7vs7 oraz były turnieje 2vs2 (na chwile obecna nie występują). Dodatkowo mamy podział na polskie 7vs7, oraz europejskie 7vs7, które różnią się tylko pulą nagród oraz ilością drużyn. Podobnie jest w 3vs3, a natomiast 1vs1 w polskiej sekcji występuje co tydzień i jest na X tierze, a w sekcji europejskiej jest tylko z okazji świąt lub innych wydarzeń.

Nie musimy grac każdego turnieju, wyjątek stanowią ligi/laddery, gdzie musimy zagrać określona ilość meczy w tygodniu.

To co, zaczynamy? Pierwsza rzeczą jaka musisz zrobić to zarejestrować się na stronie ESL (czyli założenie konta): 

Następnie dodaj konto gry do swojego profilu – jest to obowiązkowy krok.

Mody/cheaty takie jak „łamanie drzewek na mini mapce ” albo lasery, czy wspomagacze do autoaim’a są oczywiście surowo zakazane! Każdy mecz musi być rozgrywany za pomocą programu Esl Wire anty cheat, który wyłapuje zakazane mody. Ostatnią rzeczą jest zainstalowanie, oraz poprawnie skonfigurowanie programu ESL WIRE

Published
Views 264

Zaloguj się

Najbliższe mecze