Harmonogram transmisji #Tankmas na koniec roku + Wielkie rozdanie nagród!

Harmonogram transmisji #Tankmas na koniec roku + Wielkie rozdanie nagród!

W grudniu zapraszamy Was do wspólnego oglądania wesołych i świątecznych transmisji z pozostałymi członkami społeczności Wargaming. Śledźcie nasz kanał w serwisie Twitch, aby dowiedzieć się, w jaki sposób będziecie mogli wygrać niesamowite nagrody, w tym w pełni wyposażony, zbudowany specjalnie na tę okazję komputer do grania w World of Tanks!

Harmonogram transmisji społeczności Wargaming | Wielkie rozdanie nagród! | Niesamowity komputer do gier do wygrania! | Działania współpracowników społeczności

Święta już za pasem. To wyjątkowy moment w roku, w którym wszyscy dzielimy się radością i szczęściem z innymi. My również mamy nadzieję poprawić Wam humory w grudniu, organizując szereg niesamowitych transmisji na żywo na przestrzeni całego miesiąca w ramach świątecznej kampanii #Tankmas, która będzie trwać aż do samego Nowego Roku!

Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszego harmonogramu transmisji, gdzie będziemy publikować przypomnienia i opisy dotyczące każdego wydarzenia organizowanego na naszych kanałach społecznościowych w okresie świątecznym. Przygotowaliśmy dla Was rozbudowane transmisje #Tankmas zespołu ds. społeczności, losowania wartościowych nagród oraz specjalne wydarzenia organizowane przez współpracowników naszej społeczności. Będziecie mogli również wygrać w pełni wyposażony, zbudowany specjalnie na tę okazję komputer do grania w World of Tanks! Śledźcie nas w serwisach TwitchFacebookYouTube i Twitter, dzięki czemu zawsze będziecie z nami na bieżąco.


Następne wydarzenie:

Ph3lan i Actinid przedstawiają pancerną zabawę #Tankmas
2 grudnia w sobotę w godz. 18:30-21:00

Dołączcie do zespołu ds. społeczności Wargaming Europe, który rozpocznie okres świątecznych wydarzeń #Tankmas od inauguracyjnej transmisji z pola bitwy. Oglądajcie transmisję, aby wziąć udział w losowaniu nagród, w tym nagrody głównej – zbudowanego specjalnie na tę okazję komputera do grania w World of Tanks – oraz szeregu noworocznych kartek podpisanych przez zespół ds. społeczności, bonusowych kodów, kuponów do sklepu Wargaming i atrakcyjnych nagród cyfrowych!

 


Planowane transmisje członków społeczności:

Pancerna transmisja #Tankmas
12 grudnia we wtorek w godz. 18:30-21:00

Dołączcie do nas podczas naszej wyprawy na pola bitwy w kolejnej transmisji #Tankmas!

Transmisja specjalna #Tankmas pod znakiem szpetnego swetra
15 grudnia w piątek w godz. 17:00-19:00

Przygotujcie się na solidną porcję rozrywki. Zespół ds. społeczności Wargaming przywdzieje szpetne swetry, aby świętować #Tankmas! Dołączcie do imprezy i pokażcie nam swoje najszpetniejsze, najbardziej odjechane swetry pod hasztagiem #UglyTankmasSweater, a być może pojawicie się na ekranach podczas naszej transmisji. Szpetność i chwała idą ramię w ramię!

Transmisja specjalna – powtórki
18 grudnia w poniedziałek w godz. 17:00-21:00

Chcemy obejrzeć Wasze powtórki! Macie 9 godzin, aby przesłać nam swoje najlepsze powtórki, a my wybierzemy pięć najbardziej ekscytujących i wyświetlimy je na żywo podczas naszej transmisji, nagradzając najlepsze z nich atrakcyjnymi nagrodami. Wkrótce opublikujemy więcej informacji na temat udziału w naszej transmisji specjalnej z powtórkami!

Transmisja specjalna #Tankmas
23 grudnia w sobotę w godz. 16:00-18:00

Nadszedł ten dzień. Wesołego #Tankmas! Dołączcie do zespołu ds. społeczności Wargaming, który przygotował dla Was mnóstwo świątecznej zabawy. A jeśli byliście grzeczni, być może znajdzie się też dla Was jakiś prezent!

Turniej na koniec roku – pojedynek współpracowników 
30 grudnia w sobotę w godz. 18:30-21:00

Czas zakończyć rok 2017 z przytupem! Zamierzamy zorganizować esportowy turniej w formacie 3 kontra 3. 10 najlepszych drużyn stanie do walki z naszymi współpracownikami społeczności. Jeśli dołączycie do transmisji, czeka Was mnóstwo emocji, rozgrywka opatrzona świetnymi komentarzami oraz niesamowite nagrody, w zależności od tego, kto wygra, a kto przegra!

Transmisja noworoczna
31 grudnia w niedzielę w godz. 16:00-18:00

Rozpoczynamy nowy rok w jedyny znany nam sposób – wyjeżdżając na pole bitwy! Dołączcie do nas podczas noworocznego świętowania z okazji nadchodzącego 2018 roku!


Rozlosujemy też wspaniałe nagrody!

Oglądajcie nasze grudniowe transmisje, aby zyskać szansę wygrania fantastycznych nagród rozdawanych w kolejnych losowaniach. Szczęśliwi zwycięzcy otrzymają od nas wiele nagród, w tym:

  • kartki noworoczne z podpisami zespołu ds. społeczności, włączając kody bonusowe, które będzie można wykorzystać w grze!
  • cyfrowe nagrody, warte ponad 2500000 w złocie, rozdawane na przestrzeni wszystkich transmisji i gier!

Aby dowiedzieć się, jak wygrać, oglądajcie nasze transmisje w serwisie Twitch. Mamy też dla Was coś jeszcze…


W pełni wyposażony, zbudowany specjalnie na tę okazję komputer do grania w World of Tanks!

Przez cały miesiąc będziecie mieli szansę zdobycia naszej nagrody głównej, którą jest komputer do gier zaprojektowany i ręcznie zbudowany specjalnie na tę okazję przez Ali Abbasa z firmy Caseking, wielokrotnie nagradzanego specjalistę zajmującego się tworzeniem niestandardowych komputerów. Ten komputer jest gotów, by z hukiem wkroczyć na pole bitwy… i może być Wasz!

Aby zgłosić chęć do uczestnictwa w losowaniu, obejrzyjcie dowolną z naszych oficjalnych transmisji w serwisie Twitch i zarejestrujcie się do losowania nagrody głównej. Obserwujcie nasz harmonogram i śledźcie nas w serwisie Twitch, aby dowiedzieć się, kiedy rozpoczynamy transmisję!

Nawet jeśli nie wygracie komputera do gier, nie przejmujcie się! Będziecie mieli również szansę wygrać jeden z 30 kuponów o wartości 50 EUR do wydania na sprzęt do gier z oferty sklepu Wargaming!


Działania współpracowników społeczności Wargaming

Społeczność graczy jest dla nas najważniejsza, dlatego z dumą przedstawiamy kilka niesamowitych wydarzeń organizowanych przez naszych współpracowników społeczności w okresie świątecznym!

SALTYJEDI
1 – 24 grudnia

Nadsyłajcie epickie powtórki z World of Tanks, przywdziejcie świąteczne ubrania i wykonujcie ćwiczenia oparte na osiągnieciach w grze!

AgingJedi
13 – 24 grudnia

Zapraszamy do nadsyłania powtórek w ciągu wspomnianych 12 dni – zostaną one zaprezentowane publicznie, a niektóre także nagrodzone!

justforlolzFYI
11 – 20 grudnia

Weźcie udział w turnieju powtórek z czołgiem KV-2. Przyjmujemy tylko powtórki nagrane w grudniu!

MrScheff [Węgierski]
17 grudnia

MrScheff będzie prowadzić 10-godzinną transmisję na cele dobroczynne. Oglądajcie ją i wesprzyjcie szczytny cel!


Sprawdźcie też inne gry i transmisje!

Przygotowaliśmy też bogate programy transmisji dla innych gier z naszej stajni. Zapoznajcie się z harmonogramami dla gier World of WarshipsWorld of Tanks na PlayStation 4 i Xbox, a także Total War: ARENA, w których czekają na Was świąteczne atrakcje zorganizowane przez zespół ds. społeczności Wargaming. Do wygrania będzie jeszcze więcej ciekawych nagród!

Do boju!

Źródło: worldoftanks.eu/pl

Author Patryk Czyz
Published
Views 359

Zaloguj się

Najbliższe mecze