KONIEC TICKETÓW Z GOLDEM

KONIEC TICKETÓW Z GOLDEM

Żeby zaoszczędzić wam – graczom i nam – adminom czasu wprowadzamy zautomatyzowany proces dystrybucji golda wygranego przez waszą drużynę. Jedynie co musicie zrobić to dodać line-up graczy w każdym meczu w turnieju.

Zmiany w polskiej sekcji wejdą w życie z chwilą przeniesienia na nową stronę

Jak otrzymać golda?

Na koniec każdego meczu kapitan musi wprowadzić listę graczy biorących udział w meczu. Jeśli tego nie zrobi w ogóle nie otrzymacie golda. System zostanie wprowadzony do wszystkich rozgrywek WoT.

Jak zauważyliście proces otrzymania golda jest dużo łatwiejszy. Nie musicie szukać WoT ID graczy, nie musicie tworzyć ticketów. No i najważniejsze- kapitan już nie będzie mógł zgarnąć całego golda za turniej. Od teraz jeśli nie otrzymacie nagrody możecie tylko mieć pretensje do kapitana, że nie wprowadził line-upów w kartach meczowych.

 Pytania i Odpowiedzi

Żeby proces przebiegł gładko musicie pamiętać o kilku zasadach (poniżej).

Jak wybrać graczy, którzy dostaną gold?
W każdym meczu, w którym brała udział wasza drużyna musisz (kapitan) wprowadzić line-up graczy, biorących w nim udział. Każdy gracz wprowadzony do line-upu otrzyma gold. Oczywiście jeśli nie wprowadzisz line-upu nie otrzymacie w ogóle golda.

Jak dodać graczy do line-up?
Możesz dodać graczy w karcie meczowej po wprowadzeniu wyniku. Po zakończonym meczu masz jeszcze 15 minut na ewentualną zmianę graczy..

Czy mogę dodać do line-upu graczy, którzy nie brali udziału w meczu?
NIe. Tylko gracze biorący udział w turnieju moga otrzymać gold. Oczywiście jeśli nie chcesz aby jakiś gracz otrzymał gold nie wprowadzasz go do line-upu w karcie meczowej.

Czy mogę dać graczom różnę ilość golda?
NIe, nagroda jest dzielona po równo dla każdego gracza bez względu na ilość rozegranych bitew w których gracz brał udział.

Jak szybko otrzymam golda?
Generalnie tak szybko jak jest to możliwe. Jednakże czaem nie wszystko idzie zgodnie z planem.  Oczekujemy na wasz support ticket jeśłi nie otrzymacie nagrody w ciągu 4 tygodni.

Ilu graczy moze otrzymac golda?

  • In 3on3: minimum 3 graczy a maximum 5
  • In 7on7: minimum 7 graczy maximum bez ograniczeń

 

 

Published
Views 233

Zaloguj się

Najbliższe mecze