KONKURS: KTO CHCIAŁBY POJEŹDZIĆ CZOŁGIEM RUDY 102 W WORLD OF TANKS?

KONKURS: KTO CHCIAŁBY POJEŹDZIĆ CZOŁGIEM RUDY 102 W WORLD OF TANKS?

Konkurs: Kto chciałby pojeździć czołgiem Rudy 102 w World of Tanks?
Wargaming poinformował, że kultowy czołg Rudy 102, znany z serialu „Czterej pancerni i pies”, dotarł do World of Tanks na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One i Xbox 360. W związku z tym przygotowaliśmy dla was wyjątkowy konkurs, w którym możecie wygrać ten czołg!

Rudy 102 to czołg premium VI poziomu, który charakteryzuje się szybkostrzelnością oraz dobrą mobilnością. Ponadto, dokładnie tak jak było w serialu, „Rudy 102”, ma w załodze psa Szarika, resztę kultowej załogi oraz unikatowe malowanie kadłuba. Rudy jest dostępny do 27 marca w różnych pakietach. Szczegóły dostępne są na TEJ STRONIE.

Nagrody:

  • 5 x dostęp do odblokowanego czołgu Rudy 102 (w konsolowych wersjach gry World of Tanks)

Jak zdobyć czołg?

  • wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku napiszecie, którego członka załogi czołgu Rudy 102 lubicie najbardziej i dlaczego
  • spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy pięć naszym zdaniem najciekawszych i skontaktujemy się ze zwycięzcami w celu podania nam nazwy konta i adresu e-mail z nim związanego – to umożliwi nam odblokowanie czołgów na danych kontach PlayStation Network lub Xbox Live

Czas trwania konkursu: do 19 marca (niedziela) 2017 do godziny 23:59.


Powodzenia! I pamiętajcie, żeby odwiedzić nas ponownie, gdyż tylko tutaj znajdziecie aktualne konkursy dla graczy, dzięki którym macie duże szanse zdobyć atrakcyjne nagrody!

Źródło: http://www.konkursy-gracza.pl

Author Patryk Czyz
Published
Views 285

Zaloguj się

Najbliższe mecze