Out of Range – Konkurs Urodzinowy

images

Dziś mija rok drużynie Out Of Range, która została założona 28 kwietnia 2015 roku. 

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin dla Całej Drużyny . 

Historia 

Drużyna Out of Range.WoT została założona pod koniec kwietnia 2015 roku. Początkowo mieliśmy zamiar grać tylko okazyjnie, lecz z czasem postanowiliśmy, że spróbujemy naszych sił w WG Lidze. Na naszym pierwszym turnieju (Złoto dla Zuchwałych #145) od razu zajęliśmy pierwsze miejsce, pokonując wtedy takie drużyny jak Retard Room, Paralitic (obecnie noMERCY.WoT) oraz ówcześnie bardzo dobrze grające eXpendables.WoT.

W roosterze na ten turniej znaleźli się : Gruszkaj, milosz2468 (M1losz), Malina689(Romocki), kerolf (justWOW), RandoM_HunteR, hi_im_knahu, PiotrWlo iniegrozny_pimick. Na początku maja do drużyny doszedł KetevaN (znany z LTRów), a kilka dni po nim Mario890. Dwa tygodnie po przybyciu do nasKetevaNa w nasze szeregi dołączył Carmon, również znany z LTRów i drużyny PENTA Sports. W między czasie graliśmy oczywiście jeszcze rożne turnieje (Go4WoTy i ZdZty) z mniejszymi lub większymi sukcesami. Następną przyjętą do drużyny osobą był Rysio9908, który wcześniej był członkiem wspominanego eXpendables.WoT. W tym czasie odnotowaliśmy jeden z naszych największych sukcesów, czyli zwycięstwo w finale Master Cup Series, dostając się do niego w ostatniej rundzie kwalifikacji.

Następnym ważnym wydarzeniem był dla nas turniej relegacyjny do Pro Ligi, w którym po trzech wygranych rundach, w czwartej niestety ulegliśmy francuskiej drużynie Millenium EU, przegrywając z nimi 3:5. Po turnieju kwalifikacyjnym doszedł do nas były gracz UTOPII HugoPL.

Następnie rozpoczęła się Pro Liga, a w raz z nią Silver i Bronze Liga. Po pierwszym tygodniu w Bronzie bez problemu awansowaliśmy do Silver Ligi, w której od tamtego tygodnia, aż do teraz utrzymujemy się w górnej części tabeli, praktycznie nie schodząc z TOP 5. Podczas trwania tego sezonu nastąpiło również kilka zmian w squadzie drużyny. Team opuścili niegrozny_pimick ihi_im_knahu (z powodu braku czasu na grę) oraz Mario890, który przeszedł do drużyny myREVENGE. W zamian za nich obecnie grają u nas fpk, Xedat orazC3nty. Warto również wspomnieć o osobach, które w naszym teamie pojawiały się okazyjnie, na pojedyncze turnieje, a byli to : sergu, Hallucinogen, cukjer,BosoPrzezWota, DisniS, CreAtivE, kytek i Mikas. Obecnie najważniejsza jest dla nas Silver League gdzie walczymy o to, by utrzymać się w TOP5.

Zawodnicy

Team-Owner
Team-Captain
Player (15)

Out of Range and friends play 7v7 tournaments!

Follow us on:

Facebookhttp://www.facebook.com/OutOfRangeWoT
Youtubehttp://www.youtube.com/channel/UCZaCIta4OR81LfWxbdvrfkA
Twitterhttp://twitter.com/OutOfRangeWoT
Twitch.tvhttp://www.twitch.tv/outofrangewot

Konkurs

Ogłaszamy wam pewien chalenge. Macie czas od dzisiaj do 3 Maja do 24:00 na zagranie randomka i osiągnięcie wyniku, który będzie najbardziej zbliżony do ( Uwaga Uwaga) 1111 expa . Może być podwójny, może być z premium, może być bez, liczy się to co pokazuje screen na WoT_replays.

Nagrania wrzucacie na WoT_Replays i wrzucacie link do nich w komentarzu. Wśród zgłoszonych jeśli będzie ich sporo wybierzemy również tego który był najbliżej 1111 damage’a.

Nagrodami będzie kod na 7 dni premium i 1000 golda. Coś ekstra też pewnie dorzucimy.

Author Patryk Czyz
Published
Views 247

Zaloguj się

Najbliższe mecze