stalowebestie.eu – Robert Kowalczyk

stalowebestie.eu – Robert Kowalczyk

Witam wszystkich fanów gier wojennych. Nazywam się Robert Kowalczyk. Zajmuję się na co dzień fotografią. Bardzo lubię grać w gry wojenne, a zwłaszcza w World of Tanks.

  • Mój nick w World of Tanks: R0BERT_PL
  • Mój nick w Armored Warfare: Mave.
  • Jestem też dowódcą w swoim klanie Polska Dywizja Pancerna Stalowe Bestie [PDPSB].

Moja historia, odnośnie tworzenia tapet na pulpit z gry World of Tanks, rozpoczęła się 24.11.2016. Dołączyłem do grupy zamkniętej na facebooku i przedstawiłem swoją pierwszą tapetę, którą stworzyłem w 2013 roku. Był to IS – radziecki czołg ciężki VII poziomu.

Moja praca została miło przyjęta przez członków grupy, stąd tez dodawałem kolejne moje nowe produkcje, gdzie zostałem zauważony przez Tomasza „Barula” Chotkowskiego, który jest członkiem zespołu World of Tanks Polska i Rykoszet.info.

W moich planach jest uwiecznienie wszystkich czołgów od I do X Tieru, z każdej narodowości.

#1 Prezentacja wideo moich tapet z gry World of Tanks

Tapety tworzę dla wszystkich fanów gry WOT i AW, które każdy może sobie ściągnąć zupełnie za darmo w różnych rozdzielczościach. Utworzyłem również nowy dział z tapetami na popularne telefony oraz Speed Art gdzie pokazuję w szybkim podglądzie, jak tworzę tapetę.

Od wielu osób słyszałem, że moje tapety są rewelacyjne, z czego bardzo się cieszę, że tak bardzo się podobają. Tapety, które tworzę są to typowe screeny z gry ale po własnej obróbce graficznej.

Często wykorzystuję obróbkę graficzną na moich zdjęciach, dlatego grafika nie jest mi obca. Posiadam Photoshop Elements 12 w polskiej wersji językowej. Na nim tworzę wszystkie swoje dzieła. Często używam darmowych pędzli (brushes), uwielbiam również bawić się warstwami,  często używam techniki HDR.

A jak tworzę takie tapety? Tapety tworzę na programie graficznym Photoshop Elements 12. Proces tworzenia tapety udostępniam w filmach na swoim kanale youtube. Poniżej kilka filmów w szybkim tempie tak zwanych speedart. 

Speed Art – Play lista

PORADNIK – Jak stworzyć tapetę z gry World of Tanks

 

Zapraszamy również do sklepu : mave

 

 

 

Author Patryk Czyz
Published
Views 496

Zaloguj się

Najbliższe mecze