Twitch z nowymi opcjami subskrypcji

Twitch z nowymi opcjami subskrypcji

Największa światowa platforma streamingowa związana z gamingiem i e-sportem ulepsza opcje subskrypcji. Twitch ostatecznie wprowadził zmiany, które testowano przez ostatnich kilka tygodni. Najważniejszą z nich jest udostępnienie opcji subskrypcji w wysokości niecałych 10 i niecałych 25 dolarów, które nie tylko pozwolą streamerom na większe zarobki, ale także sprawią, że przyspieszony zostanie proces odblokowania emotikon na kanale.

Od teraz kanał można subskrybować także poza czasem prowadzenia transmisji, jak również wysłać wiadomość do prowadzącego w momencie dokonania zapłaty – wszystko to za pomocą interfejsu Twitch. Streamerzy od dziś będą mogli odblokować aż 50 różnych emotikon, w zależności od całkowitej liczby subskrypcji. Maksymalny poziom wymaga aż 7 000 aktywnych subskrybentów.

Szybsze odblokowanie większej ilości emotikon możliwe będzie dzięki nowym, droższym subskrypcjom. Standardowa wersja traktowana będzie jako jedna subskrypcja, zaś te za 9,99 dolara i 24,99 dolara liczone będą kolejno podwójnie i sześciokrotnie. Raz odblokowany poziom zostanie permanentnie przypisany do kanału, dzięki czemu niemożliwa będzie utrata nowych emotikon.

Źródło: blog.twitch.tv

Author Patryk Czyz
Published
Views 502

Zaloguj się

Najbliższe mecze