Wargaming League: Zapowiedź zmian

Witajcie, Dowódcy!

Gdy wszyscy jeszcze myślą o Grand Finals 2017, które odbyły się w Moskwie, Wargaming przygotowuje się już na nowy sezon. Co ważniejsze, rozpatrujemy możliwe rozwiązania dotyczące przyszłości turniejowej sceny World of Tanks.

Co się działo do tej pory

.

Od samych początków publiczność Wargaming League stale rosła. Pasja, umiejętności i oddanie naszych graczy i drużyn przyciągają coraz więcej widzów z każdym sezonem.

Niemniej skupiamy się na zasadniczych problemach, które do tej pory napotkaliśmy. Aby scena turniejowa nadal rosła, musimy dołożyć wszelkich starań, aby rozgrywki były spektakularne, łatwe w zrozumieniu i wyglądały znajomo dla naszych graczy. Nasi najzdolniejsi gracze muszą też mieć odpowiednie warunki, w których mogą osiągnąć maksimum swoich możliwości i zdobyć uznanie, na jakie zasługują.

Wydłużony sezon i zmiana formatu w 2018 r.

Rozpatrujemy zmianę formatu rozgrywek na profesjonalnym poziomie tak, aby bardziej przypominały grę, jaką znają nasi fani. W tym celu zaprosiliśmy kilku najlepszych graczy z całego świata, aby podzielili się z nami swoimi opiniami na temat ligi oraz oczekiwaniami i problemami, z którymi się borykają.

Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian zorganizujemy wydłużony sezon dla Wargaming.net League, który rozpocznie się we wrześniu i zakończy finałami w Moskwie w grudniu. W tym czasie będziemy równolegle testować kilka formatów rywalizacji. Możecie spodziewać się pierwszych testów z udziałem graczy dla zaktualizowanego formatu na początku 2018 r. Ten format będzie projektowany w bezpośredniej współpracy z graczami.

Co dalej

Naszym priorytetem jest stworzenie żywej i ekscytującej sceny turniejowej World of Tanks, w której będzie można z przyjemnością oglądać gry na najwyższym poziomie. Następny krok to uatrakcyjnienie sceny turniejowej dla naszej widowni.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Wam, naszym graczom i widzom, za bezcenne opinie i wskazówki, które nam nieustannie przesyłacie. Postaramy się wprowadzić te zmiany i liczymy na spotkanie z Wami na polu bitwy!

 

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi zmianami i nowościami, kliknijcie po prostu przycisk „Obserwuj” na Twitchu, polubcie nas na Facebooku i śledźcie na Twitterze. Liga ma także swoją własną stronę! Przygotujcie się na więcej świetnych akcji i emocjonujących końcówek!

Published
Views 400

Zaloguj się

Najbliższe mecze