Wargaming.net League ponownie w Polsce

Ale to już pewnie wiecie z wcześniejszych informacji, które pojawiły się zarówno na stronie esl.eu jak i worldoftansk.eu czy innych blogach :).

W skrócie. Startuje 10 drużyn reprezentujących 5 regionów (Azja i region Pacyfiku, WNP, EU, NA i Chiny) oraz 2 drużyny, które od organizatorów otrzymają „dzikie karty”. Lista drużyn w trakcie tworzenia 😛
Format turnieju standard czyli 7/54, bitwy w trybie atak/obrona.

Co do samego turnieju. Finał Wargaming.net League odbędzie się on w ostatni weekend kwietnia czyli 25 i 26, w Warszawie (a chciałoby się w innym miejscu 😛 ) w centrum EXPO XXI. Oczywiście dla osób – widzów, które nie przyjadą na rozgrywki do stolicy, będzie stream z turnieju. Czy będzie komentarz w naszym rodzimym języku na razie nie wiadomo ale jeśli się pojawi, to prawdopodobnie jednym z komentatorów będzie B1nio

Oczywiście pojawią się ludzie z WG (czy będą to nasi Community Coordinators nie wiem na 100% gdyż od nich jeszcze info nie mam) i na pewno będzie można liczyć na różne konkursy, w których to nagrodami najczęściej jest gold a i pewnie jakieś prem tanki się pojawią.

Jak znam życie pojawią się również Community Contributors (pozdro Faja 😛 ) więc i oni będą mieli jakieś gifty/konkursy dla publiczności.

Published
Views 211

Zaloguj się

Najbliższe mecze