WERSJA 3.6 Jest już z nami …

WERSJA 3.6 – World of Tanks Blitz

Dowódcy!

Wypakowana akcją wersja 3.6 stuka już do drzwi! Przez dłuższy czas nie wprowadzaliśmy nowej zawartości, ale tym razem chcemy Was po rozpieszczać. Zatem bez większych wstępów zobaczcie, co już pojawiło się w grze.

Jakby tego było mało, wprowadzamy też dwa nowe rzadkie kamuflaże dla naszych platform – Nową aparycję dla iOS oraz Miętówkę dla Androida. Przy tej okazji przywracamy też dobrze Wam znany kamuflaż Przełom. Zobaczcie, oto one.

Będziecie mogli zdobyć je za złoto z menu kamuflażu w grze od wprowadzenia wersji 3.6 do następnej dużej aktualizacji.

Cena kamuflażu zależy od poziomu pojazdu.

Jeśli pragniecie większej ilości informacji i chcielibyście dowiedzieć się więcej o zbliżającej się aktualizacji, sprawdźcie wyczerpującą listę zmian w specjalnym wątku na forum.

 

Jeżeli chcecie zobaczyć teraz wszystkie nowe funkcje, włączcie film.

Napisy w obsługiwanych językach są dostępne po kliknięciu ikony w prawym dolnym rogu.

Czytajcie dalej, mamy jeszcze coś w zanadrzu! Zgodnie z tradycją niewielki podarunek będzie na Was czekać w grze – detale poniżej.

Aby odebrać 2 darmowe dni konta premium, musicie rozegrać przynajmniej jedną bitwę (w trybie losowym lub dominacji) między 11:00 w sobotę, 25 lutego a 11:00 w niedzielę, 26 lutego. Gdy tylko to zrobicie, rozpoczną się Wasze dwa dni konta premium!

Nie przejmujcie się, gdy zobaczycie, że do Waszego konta zostały dodane dwa dni premium – nie będziecie za nic płacić!

 

Konto premium – dlaczego ma to nas zainteresować?

W skrócie, z kontem premium będziecie czynić szybsze postępy w World of Tanks Blitz. Posiadacze konta premium zdobywają dodatkowe PD i kredyty za bitwy, więc mogą odblokować i zakupić następną maszynę w linii szybciej, niż posiadacze standardowego konta.

Więcej informacji znajdziecie w naszej sekcji informacyjnej, a dokładniej w Przewodniku po koncie premium.

Konto premium można kupić w sklepie World of Tanks Blitz – skorzystajcie z ikony koszyka sklepowego w prawym górnym rogu ekranu. Konto premium można kupić za złoto w zakładce Konto premium (zob. zrzut ekranu).


Mobilizacja!

Źródło: https://wotblitz.eu/pl

Author Patryk Czyz
Published
Views 253

Zaloguj się

Najbliższe mecze