WERSJA 3.6 – ROZPOCZĘCIE SEZONU: NOWY POCZĄTEK

WERSJA 3.6 – ROZPOCZĘCIE SEZONU: NOWY POCZĄTEK

Dowódcy!

Wiosna przyjdzie do World of Tanks Blitz pod francuską flagą! W wersji 3.6 pojawi się długo wyczekiwana francuska gałąź. Przybywa wraz z sezonem Nowy Początek, który wystartuje z przeróżnymi wydarzeniami i ofertami specjalnymi powiązanymi tym samym motywem.

Czym jest sezon?

Wyobraźcie sobie, że wchodzicie do gry i widzicie francuskie pojazdy, nowe medale w sezonowych kolorach, oryginalne kamuflaże oraz francuskie wydarzenie w grze. A wszystko to łączy ten sam motyw i wzór.

Sezon Nowy Początek rozpocznie się zaraz po wprowadzeniu aktualizacji 3.6. Koniec sezonu będzie osobno ogłaszany ze sporym wyprzedzeniem. Bądźcie czujni! Bądźcie czujni!

Sezon Nowy Początek przybywa z:

A nawet więcej!

Sezonowe osiągnięcia

Jeden medal jest do zdobycia nawet dla tych leniwych (naprawdę łatwo go zdobyć!), drugi zaś czeka na wytrwałych czołgistów. Zdobądźcie więcej medali do swojej osobistej kolekcji!

Żeton pamiątkowy Uczestnik Nowego Początku

Unikatowa nagroda za sezon Nowy Początek w World of Tanks Blitz. Przyznawana wszystkim graczom, którzy stoczyli co najmniej 1 bitwę podczas sezonu Nowy Początek w 2017. Żeton pamiątkowy Mistrz Nowego Początku

Żeton pamiątkowy Uczestnik Nowego Początku

Unikatowa nagroda za sezon Nowy Początek w World of Tanks Blitz. Przyznawana wszystkim graczom, którzy stoczyli co najmniej 500 bitew podczas sezonu Nowy Początek w 2017.

Kamuflaż Cała naprzód

Wasze pojazdy dostaną okazję na wypróbowanie nowego wyglądu! Nowy kamuflaż Cała naprzód nosi sezonowe kolory:

Cała naprzód to rzadki kamuflaż o standardowej charakterystyce i darmowym odnowieniu. Istnieją dwa sposoby na zdobycie go:

  1. Odblokujcie go przy użyciu złota: od 65 do 1 200, w zależności od poziomu pojazdu.
  2. Wypełnijcie misje Kamuflaż bitewny, Dodatkowe ukrycie, Niewidzialny wojownik lub Kamuflaż kamienia milowego. Jeśli Wasz pojazd posiada już nałożony kamuflaż Cała naprzód, otrzymacie rekompensatę w postaci 20 000.

23 lutego: czas na wydarzenie w grze!

Czekajcie do jutra na szczegóły. Na ten moment, jedyne co możemy Wam powiedzieć, to to, że czekają na Was liczne nagrody! Szczęśliwcy otrzymają francuskie czołgi premium!

A to tylko początek atrakcji: wkrótce przybędzie więcej niespodzianek! Sezon się rozpoczął – ruszajmy!


Mobilizacja!

Źródło: https://wotblitz.eu/pl

Author Patryk Czyz
Published
Views 256

Zaloguj się

Najbliższe mecze