WITAMY NA JARMARKU BLITZ!

WITAMY NA JARMARKU BLITZ!

Napisy w obsługiwanych językach są dostępne po kliknięciu ikony w prawym dolnym rogu.

Witamy na Jarmarku Blitz, pierwszym wydarzeniu w grze z kuponami, skrzyniami oraz aukcją! Jarmark Blitz będzie trwał równocześnie w grze oraz na portalu od 19 grudnia aż do 16 stycznia. Oferujemy następujące atrakcje:

 • Serie misji w grze, gdzie do zdobycia będą kupony, kredyty, konto premium i Stridsvagn 74A2 – pierwszy szwedzki czołg premium VI poziomu z automatycznym mechanizmem ładującym!
 • Aukcje legendarnych pojazdów premium na portalu: z czasem ceny spadają, ale liczba pojazdów jest ograniczona!
 • Skrzynie z losowymi prezentami na portal. Zgarnąć IS-3 Defender za jedyne 250? Nic prostszego!
 • FAQ: Dowiedz się więcej o Jarmarku Blitz!

Serie misji w grze

Począwszy od poniedziałku 19 grudnia, w grze pojawią się serie misji specjalnych:

Aby wykonać każdy etap, gracze będą musieli zebrać wymaganą liczbę proporców i łusek. Aż do 2 stycznia będzie je można zdobywać w bitwach i za wykonanie misji. Gracze będą mogli również w dowolnej chwili wykonywać etapy używając złota. Aby wykonać etap, wejdźcie do ekranu serii misji i naciśnijcie Ukończone.

Proporce

Proporce mogą być zdobywane w grze wraz z doświadczeniem bojowym, 1 PD to 1 proporzec.

 • Konto premium zwiększa liczbę otrzymywanych proporców o 50%,
 • Bonusy do doświadczenia (x2, x3, x5) nie są wliczane,
 • Doświadczenie zdobywane za wykonanie misji nie jest wliczane.

Łuski

Łuski mogą być zdobyte poprzez wykonywanie misji.

 • Im wyższy poziom pojazdu użytego do wykonywania misji, tym więcej łusek uda się zdobyć,
 • Liczba łusek zdobywanych za wykonywanie konkretnej misji jest wyświetlana na ekranie misji.
 • Bonus konta premium nie wpływa na ilość zdobywanych łusek.

Po 2 stycznia gracze nie będą mogli już zbierać łusek i proporców. Otrzymają za to szanse na wykonanie brakujących etapów przy użyciu złota, bądź też dzięki uprzednio zebranym łuskom i proporcom. Pospieszcie się, by zdobyć tyle waluty potrzebnej w wydarzeniu, ile tylko możliwe!

Nagrody

Gracze, którzy wykonają etapy misji, są nagrodzeni kuponami, kredytami oraz dniami konta premium.

Gracze, którzy wykonają finałowy etap serii misji, otrzymają nagrody główne: mnóstwo kuponów lub Stridsvagn 74A2, szwedzki czołg premium VI poziomu. Natomiast ci, którzy wykonają oba finałowe etapy serii, otrzymają zarówno kupony, jak i czołg!

Stridsvagn 74A2

Jarmark na portalu

Po tym, jak zdobędziecie plik kuponów, czas się wybrać na portalowy Jarmark. Od 19 grudnia aż do 16 stycznia będziecie mogli licytować na aukcji rzadkie pojazdy premium lub sprawdzić swoje szczęście przy otwieraniu skrzyń!

Aby przejść na stronę jarmarku, otwórzcie ekran z serią misji i naciśnijcie przycisk Jarmark na portalu.

Aukcja

Lub dokładniej aukcja holenderska! Będzie można nabyć za kupony dziewięć pojazdów premium (10 000 egzemplarzy każdego):

Cena początkowa jest najwyższa. Co każde 12 godzin pojazdy tanieją, a najniższą cenę osiągną 2 stycznia. Jeśli oczywiście nie zostaną wcześniej wyprzedane. Im niższa cena, tym większa szansa na wyprzedanie pojazdów!

Sprawdzajcie dostępność interesujących Was pojazdów tak często, jak tylko to możliwe. Dzięki temu rosną Wasze szanse na ubicie dobrego interesu.

Skrzynie

Czy dopisze Wam szczęście? Wymieniajcie kupony na skrzynie. Standardowa skrzynia kosztuje dwa kupony; natomiast legendarna – sześć kuponów. Dowolna skrzynia zawiera jeden losowy prezent, lecz nawet najmniejszy z nich Was nie rozczaruje!

Legendarne skrzynie zawierają bardziej wartościowe prezenty i jest większa szansa na znalezienie w nich cennych przedmiotów.

Jeśli uczestnik Jarmarku otrzyma pojazd premium ze skrzyni, a ten pojazd jest również sprzedawany na aukcji, spadnie całkowita ilość tych pojazdów. Wynika z tego, że jeśli pojazd zostanie wyprzedany na aukcji, nie może zostać znaleziony w skrzyniach.

Zakup dodatkowych kuponów

Jeśli chcecie, możecie nie tylko zdobywać kupony poprzez wykonywanie serii misji w grze, lecz również poprzez wymianę wolnego doświadczenia lub złota. Na stronie internetowej Jarmarku, możecie zdobyć jeszcze więcej kuponów:

 • 1 kupon = 3125  (wolnego doświadczenia).
 • 1 kupon = 125

Pytania i odpowiedzi

Jeśli zdobędę kupony w grze, to czy mogę je od razu wydać na stronie?

Tak! Jednakże synchronizacja kuponów i innych właściwości w grze może zająć kilka sekund. Aby przejść do Jarmarku na stronie internetowej, otwórz serię misji w grze i naciśnij Jarmark na portalu.

Co się stanie, gdy na Jarmarku dostanę pojazd, który już posiadam?

Otrzymasz rekompensatę w kredytach równą cenie pojazdu, biorąc pod uwagę to, że 1 = 400. Na przykład, jeśli posiadasz już Type 59 i kupisz go na aukcji, otrzymasz 4 000 000 oraz miejsce w garażu zamiast pojazdu.

Jak mogę odebrać pojazd, który wygrałem na Jarmarku?

Pojazdy premium są automatycznie dodawane do konta w kilka sekund. Wraz z pojazdem premium, otrzymasz również miejsce w garażu i w 100% wyszkoloną załogę.

Co się stanie z kuponami pozostałymi po zakończeniu Jarmarku?

Zostaną one automatycznie wymienione na kredyty: 1 kupon = 15 000. Zalecamy jednak wydać wszystkie kupony na skrzynie: jest to dużo bardziej opłacalne.


Mobilizacja!

 

Źródło: http://wotblitz.eu/pl

Published
Views 114

Zaloguj się

Najbliższe mecze